Dbaj o finanse i zdobywaj punkty każdego tygodnia!

18 sierpnia 2017
 • Lubię to 0
  Loading...
 • komentarze1

Klub Korzyści to program, w którym można zdobywać nagrody za aktywnie dbanie o swoje finanse. za pomocą produktów Toyota Bank. Zbieranie punktów jest bardzo łatwe. Wystarczy podążać za naszymi tygodniami promocyjnymi.

Punkty można zdobywać cały czas – wystarczy, że będziemy aktywnie korzystać z produktów Toyota Bank poprzez panel w Klubie Korzyści lub uruchamiając produkty ze strony toyotabank.pl. Szczegóły poszczególnych promocji i punktację znajdziemy w zakładce Aktualności w Klubie Korzyści.

Wprowadziliśmy możliwość zdobywania dodatkowych punktów, wystarczy aktywnie śledzić pojawiające się w aplikacji tygodnie promocyjne. W kilka minut można sprawdzić nasze oferty specjalne dostępne tylko dla Klubowiczów. Ta strategia przybliża uczestników do zdobycia cennych nagród w konkursie i jest dobrą motywacją do zadbania o swoje finanse.

Na czym polegają tygodnie promocyjne?

Każdy tydzień faworyzuje różne produkty – uczestnicy Klubu dostają w tym czasie za ich założenie więcej punktów niż zwykle.

Na przykład w trakcie promocyjnego Tygodnia z Lokatami, uczestnik może otrzymać 20% więcej punktów za to, że konkretnie w tym czasie skorzysta z premiowanego depozytu. Nie zawsze chodzi jednak o zakładanie za każdym razem kolejnego produktu. Czasem wystarczy skorzystanie z czegoś, co już posiadamy, np. karty płatniczej. Przykładowo, w trakcie tygodnia transakcyjnego wystarczyły 3 transakcje kartą płatniczą Toyota Bank na kwotę minimum 20 zł każda i zdobywało się dodatkowe 200 pkt. Maksymalnie premiowanych było 9 transakcji, więc jeśli regularnie płacimy za zakupy kartą, punkty są bajecznie proste do zdobycia. Takie promocyjne tygodnie będą się jeszcze powtarzać!

Żeby zwiększyć swoją szansę na zdobycie cennych nagród, wystarczy aktywnie uczestniczyć w Klubie Korzyści, zaglądać do aplikacji aby dowiedzieć się o naszych aktualnych tygodniach z premiowanymi produktami. Pamiętajmy też o sprawdzaniu skrzynki mailowej – o każdej promocji informujemy uczestników jeszcze zanim zacznie się tydzień promocyjny.

Aktywne zarządzanie finansami

Z perspektywy Klubowicza, chodzi o zbieranie punktów i zdobycie atrakcyjnych nagród. Jednak zabawa nie jest wirtualna, dotyczy przecież naszych prawdziwych pieniędzy. Dzięki promocyjnym tygodniom, mobilizujemy Klubowiczów do aktywnego zarządzania swoimi finansami. Założenie dobrej lokaty, skuteczne ubezpieczenie auta czy sprytny kredyt odnawialny to produkty, które na co dzień zapewniają nam komfort finansowy lub w przypadku depozytów – realne zyski.

Podobne artykuły

 • Otrzymałem informację o niepełnej rejestracji, ponieważ nie przeszedłem do banku i nie wypełniłem formularza. Proszę o przesłanie tego formularza.
  Zdzisław Gałaś

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Skontaktuj się z nami!

  Pola oznaczone symbolem * są wymagane