Konto Jedyne

13 kwietnia 2017
  • Lubię to 0
    Loading...
  • komentarze0

Konto Jedyne to wygodne narzędzie do prowadzenia codziennych rozliczeń. Stworzone z myślą o zmotoryzowanych obecnie adresowane jest do wszystkich klientów, w szczególności tych zainteresowanych oszczędzaniem. Bank oferuje całkowicie wirtualną obsługę począwszy od podpisania pierwszych umówi i założenia konta, po późniejszą współpracę z klientem przy jego kolejnych ruchach finansowych. Ta forma pozwala klientowi wybrać porę, w której chce kontaktować się z bankiem i dopasować ją do swego kalendarza.

Do obsługi serwisu bankowości elektronicznej klienta otrzymuje tzw. token, rodzaj elektronicznego klucza, który generuje cyklicznie kody dostępu potrzebne do weryfikacji decyzji finansowych. To proste urządzenia zapewnia jeden z najwyższych obecnie poziomów bezpieczeństwa transakcji przed elektronicznymi włamywaczami.

W ramach konta można korzystać z programu “Tankuj korzyści do pełna”, który umożliwia uzyskanie zwrotu do 50 zł miesięcznie z kwoty wydanej w danym miesiącu na paliwo.

Oferta jest uzupełniona o wysoko oprocentowane propozycje lokat na 130 dni, z oprocentowaniem w skali roku na poziomie 2.25 proc. Dodatkiem jest także pakiet Serwisów Assistance, w tym Serwisu Moto i Serwisu Medycznego – za opłatą 8 zł miesięcznie.

Prowadzenie Konta Jedynego kosztuje 2,49 zł miesięcznie (miłym wyjątkiem jest bezpłatne prowadzenie konta dla uczestników akcji promocyjnej Duet Lokat). Prowadzenie transakcji na rachunku także jest bezpłatne, chyba że przelewamy pieniądze do ZUS lub urzędu skarbowego – opłaty wynoszą wtedy odpowiednio 1 i 3 zł. Dodatkowo wyceniane są zlecenia kierowane do banku drogą telefoniczną, opłaty nie są jednak wyższe niż 5 zł.

Jeśli korzystamy z bankomatu, pierwszy trzy transakcje w miesiącu są nieodpłatne, każda następna warta jest 4,5 zł. Wypłaty za granicą są wyceniane na 3 proc. ich wartości zaś minimum na 10 zł.

W razie debetu, co miesiąc naliczona zostanie opłata oparta o dwukrotność ustawowych odsetek złożonych z sumy stopy referencyjnej NBP oraz 3,5 pkt. procentowych.

Zakładając do Konta Jedyne konto oszczędnościowe otrzymujemy oprocentowanie na poziomie 2,25 proc.

Z Kontem Jedynym powiązany jest program promocyjny “Tankuj korzyści do pełna”.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane