Korzyści w podróży

25 maja 2017
  • Lubię to 1
    Loading...
  • komentarze0

Podróże samochodem w kilka osób mogą być stosunkowo tanie. A dzięki programowi Tankuj Korzyści w Toyota Bank może być tańsze nawet o 50 zł. To maksymalna kwota, jaką można odzyskać z wydatków za paliwo poniesionych w jednym miesiącu.

W najmniej korzystnym wariancie programu Tankuj Korzyści, jeśli wydamy 1000 zł na paliwo w czasie wakacyjnych wyjazdów wróci do nas 50 zł – to kwota maksymalna, ale jeśli weźmiemy udział w promocji, wróci na nasze konto 5 proc. poniesionych wydatków na paliwo. Trzy intensywne weekendy wakacyjne samochodem mogą oznaczać ok. 1500 przejechanych km, a jeśli w miesiącu przejeżdżamy ponad 1500 km to niemal z pewnością wydamy na paliwo ponad tysiąc zł. Żeby jednak wziąć udział w promocji trzeba być posiadaczem konta Jedynego w Toyota Bank, oraz spełnić dodatkowe warunki: mieć na koncie średnio 1000 zł, dodatkowo w tym okresie zapłacić kartą banku za zakupy przynajmniej 500 zł, oraz mieć w tym okresie odłożone na lokatach i depozytach przynajmniej 10 tys. zł (dla osób planujących wydatki, to nie jest problem).

Osoby, które dysponują większymi sumami złożonymi na lokatach (min. 30 tys. zł) oraz dysponują sumą przynajmniej 2 tys. zł na koncie, a przy tym wydają przynajmniej 800 zł. mogą liczyć na zwrot 6 proc. wydatków na paliwo. Ci, których depozyty przekraczają sumę 40 tys. zł, a na koncie mają 2,5 tys. zł, mogą liczyć na zwrot 8 proc. wartości paliwa. Z kolei osoby wydające miesięcznie powyżej 1 tys. zł kartą, dysponujące na koncie sumą 3 tys. zł, zaś lokatami przekraczającymi 50 tys. zł dostaną z powrotem 10 proc. rachunków za paliwo. Zawsze jest to jednak suma nie większa niż 50 zł miesięcznie. Dla tych posiadających największe oszczędności będzie to jednak oznaczało, że jeden wyjazd wakacyjny przyniesie oszczędność 50 zł. W jednym miesiącu z pewnością wydadzą oni, co najmniej 500 zł na paliwo, przejeżdżając ok. 1500 km.

Toyota Bank, jak przystało na instytucję wywodzącą się od dominującego producenta samochodów, ma także w ofercie inne przydatne dla kierowców propozycje, z których najbardziej interesującą w kontekście wyjazdów samochodowych na wakacje: Serwis Moto, w ramach Serwisu Assistance. Korzystanie z niego kosztuje 8 zł miesięcznie – w zamian otrzymujemy podstawowe usługi w przypadku awarii w trasie. Jeśli będzie to możliwe, mechanik dokona naprawy w miejscu awarii, jeśli nie, odholuje samochód do warsztatu. W razie gdybyśmy zapomnieli o braniu udziału w promocji Tankuj Korzyści, dowiezie nam paliwo. Jeśli lubimy wycieczki rowerowe, a maszyna napędzana naszymi nogami doszczętnie nas zawiedzie, możemy zamówić transport takiego roweru. Gorzej, gdy okaże się, po dotarciu na miejsce postoju zaparkowanego auta, że przy okazji zgubiliśmy kluczyki – mimo to korzystając z Serwisu Moto i mechanikowi, który pojawi się na miejscu, odjedziemy własnym autem.

Miłych wakacji.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane