Klub Korzyści

laptopy

Spodobały Ci się akcje organizowane przez Agorę i Toyota Bank? Na pewno tak! Dlatego, z myślą o Tobie przygotowaliśmy Klub Korzyści, akcje która potrwa prawie cały rok. Czekają premie pieniężne, tablety, smartfony, smartwatche i bajeczne wycieczki!

Klub dla uczestników promocji

Konto aktywne

Konto aktywne? Zapnijcie pasy! Żeby wygrywać musicie mocno się rozpędzić. Od tej pory przejmujecie kierownicę! Na stronie głównej widzicie deskę rozdzielczą i zestaw obrotomierzy powiązanych z produktami. Za ich pomocą zwiększacie obroty!

Nawigacja

W środkowej części deski rozdzielczej widzisz stan Twojego konta punktowego – ile dokładnie punktów naliczyliśmy Ci za wykorzystane do tej pory produkty. Skorzystaj z Kosza Korzyści – narzędzia, które w łatwy sposób pozwoli Ci zaplanować drogę do wymarzonych nagród! Przeciągnij kursorem produkt z panelu po prawej stronie na stronę lewą – na obrotościomierzu zobaczysz od razu, ile punktów przybędzie Ci na liczniku i jak zmieni się Twój status. Jeśli decydujesz się na produkt, kliknij przycisk aktywacyjny w koszu. Zostaniesz natychmiast przeniesiony do strony Produktów, gdzie będziesz mógł go nabyć.

Produkty i bonusy

300 punktów na dobry początek otrzymujecie za zarejestrowanie się w aplikacji – ale uwaga – to bonus dla szybkich! Otrzymają go tylko ci uczestnicy, którzy nie będą zwlekać i zarejestrują się najpóźniej 30 czerwca 2017 roku!  Wasze obroty podnoszą lokaty terminowe, kredyty gotówkowe i karty kredytowe a najmocniej – kredyty samochodowe Smart Plan! Dużo punktów można otrzymać także za korzystanie ze unikalnych produktów banku skierowanych do aktywnych kierowców, jak serwis samochodowy Comfort Pay, serwisy assistance, oraz promocja „Tankuj korzyści do pełna”, w której otrzymujecie zwrot części kosztów tankowania. W przypadku każdego z produktów regulamin przewiduje nieco inne zasady, np.  za założenie Lokaty Standardowej przed końcem sierpnia 2017 r. otrzymujecie 200  punktów. Kolejne 600 punktów otrzymacie za utrzymanie tej lokaty do końca drugiego etapu promocji, 15 lutego 2018 r.

Czas na podkręcenie obrotów masz do 31 stycznia 2018 r. Wtedy kończy się pierwszy etap promocji, w którym Waszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Kompletną listę premiowanych produktów wraz z zasadami przyznawania punktów znajdziecie w Załączniku 1 do regulaminu akcji promocyjnej.

Punkty z pierwszego etapu podliczymy do 15 lutego 2018 r. Wszyscy uczestnicy, którzy uzyskają co najmniej 1000 punktów (czyli zdobędą status „Silver”), otrzymają premię gwarantowaną w wysokości 50 złotych. Warunkiem jest utrzymanie produktów promocyjnych do końca marca 2018 i posiadanie aktywnego Konta Jedynego.

Zgarnąłeś premię? Zapraszamy na konkurs

Uwaga, uwaga! Premia gwarantowana to dopiero początek zabawy. Wszyscy uczestnicy, którzy szczęśliwie dojadą do mety i otrzymają co najmniej 1000 punktów będą mogli wziąć udział w konkursie z superatrakcyjnymi nagrodami! Zadanie konkursowe będzie zależało od liczby uzyskanych punktów i będzie polegało na ułożeniu hasła promującego różne produkty Toyota Banku Uczestnicy o statusie

„Silver” powalczą o 25 tabletów Samsung Galaxy Tab A 7,

o statusie „Gold” (min. 2000 pkt.)  – o 10 smartwatch’y Polar V800 HR

o statusie „Platinum” (min. 3000 pkt.) – o 10 telefonów Samsung Galaxy S8

o statusie „Diamond” (min. 3500 pkt.) – o 5 voucherów na podróż wartą 10 tys. złotych.

Brzmi ciekawie! Sprawdź, jak działa Klub Korzyści i jego narzędzia. Zdobądź jak najwięcej punktów i odbierz atrakcyjne nagrody! Zapraszamy do udziału!

                                                                                                              Zespół Agora Performance i Toyota Bank

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane