Kurs języka z Pożyczką Nr 1

12 kwietnia 2017
  • Lubię to 0
    Loading...
  • komentarze0

Wiele osób widzi, że w ich życiu zawodowym może się przydać znajomość dodatkowego języka. Decyzję o tym, jaki to powinien być język obcy każdy podejmuje według swojej własnej oceny, ale później trzeba zapisać się na kurs. Każdy funkcjonuje inaczej: jedni wolą zapisać się na kurs intensywny, inni preferują lekcje w większych odstępach, za to trwające przez wiele tygodni. Jedni mają czas na intensywną naukę, inni nie mogą sobie na to pozwolić, bo muszą się zająć rodziną i pracą.

W pierwszym przypadku – kursu intensywnego – należy się skupić, zapisać na kurs i za niego zapłacić. Taki kurs może kosztować od 1500 zł do 2000 – wiele zależy od szkoły i potrzebnych materiałów. Jeśli jesteś klientem Toyota Banku, jako właściciel samochodu, to korzystając z Indywidualnego Planu Oszczędzania 2.0 możesz zmniejszyć swoją rezerwę przed dodatkowym jednorazowym wydatkiem na kurs języka. Składając na lokacie na start 2000 zł, a potem systematycznie dopłacając do niej po 200 zł co miesiąc (możesz też zadeklarować większą kwotę), z jednej strony motywujesz się do odkładania na kurs językowy, z drugiej korzystasz z atrakcyjnego oprocentowania wspartego bonusami od Toyota Bank, sięgającymi nawet 6 proc.

Jeśli decydujesz się na kurs tradycyjny – jego koszt jest zwykle niższy niż intensywnego – oznacza to, że potrzebujesz od 1200 do 1500 zł na semestr (czyli ok. 3000 zł na rok), możesz zdecydować się na pożyczkę. Jako klient Toyota Bank możesz skorzystać z Pożyczki Nr1 oprocentowanej na poziomie 7 proc. przy minimalnym okresie spłaty 12 miesięcy. Razem z nauką języka będziesz spłacał raty, czując większą motywację do nauki, skoro postanowieniem podzieliłeś się również z bankiem.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane