Serwis assistance

13 kwietnia 2017
  • Lubię to 0
    Loading...
  • komentarze0

Ponieważ Toyota Bank dba o szerszą paletę potrzeb klienta niż tradycyjne banki, ma w swej ofercie rozbudowany pakiet pomocowy: Serwisy Assistance. Propozycje są warte uwagi, bo za niedużą opłatą mogą okazać się oszczędnością nie tylko pieniędzy, ale i czasu.

Posiadacze samochodów ucieszą się z Serwisu Moto, wartego 8 zł na miesiąc. Tak skrojona usługa jest lepsza od większości ofert ubezpieczycieli samochodowych, a w zamian za drobną kwotę (zarobioną np. na jednym z Planów Depozytowych) mamy gwarancję dokonania drobnej naprawy w miejscu, w którym nasz samochód odmówił posłuszeństwa (w tym dostarczenie paliwa), lub sholowanie samochodu do serwisu. Serwisant otworzy też i uruchomi pojazd w razie nieprzewidzianego zdarzenia. Może również przetransportować rower, gdy awaria zdarzy się nam w czasie wycieczki krajoznawczej. Ta rzadka oferta, dla wielu może okazać się cenną.

Posiadacze karty Gold nieodpłatnie, a pozostali klienci Toyota Bank za 8 zł miesięcznie, mogą również skorzystać z Serwisu Medycznego. W ramach tej oferty Bank zorganizuje wizytę lekarską, w tym wizytę specjalisty, awaryjną dostawę leków, a nawet transport do szpitala i rehabilitację.

Na podobnych warunkach można też skorzystać z usługi Concierge (dla posiadaczy karty Gold nieodpłatnej, dla pozostałych klientów za opłatą 5 zł miesięcznie). Doradca pomoże nam zorganizować zorganizować czas wolny, przedstawiając paletę możliwości spędzania czasu z bliskimi lub realizacji prywatnego hobby, zorganizuje również przyjęcia, czy spotkania biznesowe, oraz pomoże w organizacji wizyt medycznych.

Specjalnym dodatkiem do pakietu Assitance jest propozycja Serwisu Domowego, wartego 5 zł miesięcznie. W ramach tej kwoty mamy gwarancję drobnych napraw domowego sprzętu elektronicznego, w tym urządzeń mobilnych, a także niewielkich napraw domowych lub szybką pomoc w znalezieniu specjalisty w przypadku większych awarii. Kto z nas, nie potrzebował pilnie zorganizować szybkiej naprawy uszkodzenia telefony, lub laptopa. Eksperci Toyota Bank zadbają, by realizacja naprawy odbyła się najszybciej, jak to tylko możliwe.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane