Klub Korzyści Toyota Banku już wystartował!

laptopy
4 czerwca 2017
  • Lubię to 0
    Loading...
  • komentarze0

Witaj drogi Użytkowniku! Skoro spotykamy się na tej stronie, to najpewniej świetnie znasz specjalne akcje promocyjne, które od kilku lat wspólnie organizuje Agora oraz Toyota Bank. Mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Czas na kolejne okazje!

Czym jest Klub Korzyści?

Klub Korzyści to coś więcej niż kolejna, krótkoterminowa promocja. Dzięki niemu wspólna zabawa i czerpanie korzyści może trwać o wiele dłużej. Każdy z grających zdobywa punkty za używanie produktów Toyota Banku. W promocji udział biorą bardzo zróżnicowane produkty bankowe: lokaty na 24 lub 36 miesięcy, kredyty samochodowe Smartplan, pożyczki, kredyt odnawialny i karta kredytowa a także pula produktów przeznaczonych dla kierowców – Assistance, Comfort Pay, czy promocję „Tankuj korzyści do pełna” pozwalającą na zwrot części wydatków na paliwo. Za skorzystanie z każdego z produktów Uczestnik, członek klubu otrzymuje punkty. Zbieranie punktów pozwala osiągać coraz wyższe poziomy konta w Klubie Korzyści. Za 1000 punktów użytkownik otrzymuje poziom „Silver” za 2000 Gold – i tak aż do poziomu „Diamond”.

O co gramy?

Tam gdzie klub, tam muszą być nagrody! Wszyscy uczestnicy, którzy osiągną poziom „Silver” na zakończenie akcji otrzymają 50 zł premii. Oprócz tego, kolejne poziomy uprawniają uczestników do wzięcia udziału w jednym z konkursów. Im wyższy poziom, tym cenniejsze nagrody do wygrania. Na początku 2018 roku uczestnicy akcji będą mogli wygrać jedną z rozlicznych nagród, m.in. tabletów Samsung Galaxy Tab A 7, smartwatch’y Polar V800 HR, smartfonów Samsung Galaxy S8 oraz voucherów na wycieczki o wartości 10 000 złotych!

Zaczynamy grę

Brzmi zachęcająco? Zacznijmy od najważniejszego: Żeby przystąpić do Klubu Korzyści musisz posiadać Konto Jedyne, założone podczas jednej z wcześniejszych akcji promocyjnych Agory i Toyota Banku. Masz konto? To wystarczy kliknąć w zaproszenie wysłane na Twojego emaila i zarejestrować a aplikacji. Przed Waszymi oczami otworzy się odjazdowy panel! Dwa zegary niczym w toyocie Auris to centrum dowodzenia! Z prawej strony widzisz produkty bankowe do wyboru, z lewej, Twój koszyk. Na wskaźnikach – stan punktów, który osiągniesz po skorzystaniu z produktów i nagrody o które powalczysz. Od teraz przejmujesz kierownicę!

 Po grze – czas na twórczość

Czas na podkręcenie obrotów masz do 31 stycznia 2018 r. Wtedy kończy się pierwszy etap promocji, w którym Waszym zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów. Punkty z pierwszego etapu podliczymy do 15 lutego 2018 r. Wszyscy uczestnicy, którzy uzyskają co najmniej 1000 punktów (czyli zdobędą status „Silver”), otrzymają premię gwarantowaną w wysokości 50 złotych – po czym wszyscy nagrodzeni rozpoczną konkurs o nagrody rzeczowe, właściwe dla swojego poziomu.

Gotowi?! Zapraszamy do gry

P.S. Tych, którzy mają jeszcze wątpliwości, zapraszamy na stronę Klubu – tam w filmie wideo, regulaminie i pliku FAQ znajdziecie odpowiedzi na większość pytań.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane