Tankuj korzyści do pełna
i assistance – jak płacić mniej
i uniknąć nagłych wydatków?

15 kwietnia 2017
  • Lubię to 0
    Loading...
  • komentarze0

Zaś będą stałym klientem banku, korzystając z założonego tam Konta Jedynego, można zyskać zwrot części wydatków na paliwo – to zaleta programu “Tankuj korzyści do pełna”, który uzależniony jest od stanu konta czy wielkości posiadanych depozytów w banku. Maksymalnie można w promocji zyskać 50 zł zwrotu każdego miesiąca. Przy spełnieniu najskromniejszych warunków promocji (średniego salda na koncie 1000 zł, średniego salda oszczędności na poziomie 10 000 zł, dokonania transakcji kartą wartych przynajmniej 500 zł) możemy oczekiwać zwrotu 5 proc. wydanych na paliwo środków (chyba, że zatankujemy za więcej niż 1000 zł w miesiącu, wtedy zwrot pozostanie na poziomie 50 zł). Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet 10 proc, wydatków, ale wtedy trzeba mieć na koncie średnio 3000 zł, a kwotę oszczędności utrzymywać na poziomie minimum 50 0000 zł, zaś w sumie wydatki kartą muszą wynieść przynajmniej 1000 zł.

Konto Jedyne to zresztą okazja, by skorzystać z Serwisów Assistance oferowanych przez Toyota Bank. Warto zawiesić na nich oko, bo za niedużą opłatą mogą okazać się oszczędnością nie tylko pieniędzy, ale i czasu oraz nerwów. Posiadacze samochodów ucieszą się z Serwisu Moto, wartego 8 zł na miesiąc. Tak skrojona usługa jest lepsza od większości ofert ubezpieczycieli samochodowych, a w zamian za drobną kwotę (zarobioną np. na jednym z Planów Depozytowych) mamy gwarancję dokonania drobnej naprawy w miejscu, w którym nasz samochód odmówił posłuszeństwa (w tym dostarczenie paliwa), lub sholowanie samochodu do serwisu. Serwisant otworzy też i uruchomi pojazd w razie nieprzewidzianego zdarzenia. Może również przetransportować rower, gdy awaria zdarzy się nam w czasie wycieczki krajoznawczej. Ta rzadka oferta, dla wielu może okazać się cenną.

Posiadacze karty Gold nieodpłatnie, a pozostali klienci Toyota Bank za 8 zł miesięcznie, mogą również skorzystać z Serwisu Medycznego. W ramach tej oferty Bank zorganizuje wizytę lekarską, w tym wizytę specjalisty, awaryjną dostawę leków, a nawet transport do szpitala i rehabilitację.

Na podobnych warunkach można też skorzystać z usługi Concierge (dla posiadaczy karty Gold nieodpłatnej, dla pozostałych klientów za opłatą 5 zł miesięcznie). Doradca pomoże nam zorganizować zorganizować czas wolny, przedstawiając paletę możliwości spędzania czasu z bliskimi lub realizacji prywatnego hobby, zorganizuje również przyjęcia, czy spotkania biznesowe, oraz pomoże w organizacji wizyt medycznych.

Wisienką na torcie opieki roztaczanej nad klientem jest propozycja Serwisu Domowego, wartego 5 zł miesięcznie. W ramach tej kwoty mamy gwarancję drobnych napraw domowego sprzętu elektronicznego, w tym urządzeń mobilnych, a także niewielkich napraw domowych lub szybką pomoc w znalezieniu specjalisty w przypadku większych awarii.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Skontaktuj się z nami!

Pola oznaczone symbolem * są wymagane